Ремонт генераторів — автосервіс SAMURAI

Ремонт генератора авто — досить складне завдання, яку не рекомендується доручати низькокваліфікованим фахівцям. Практика показує, що недобросовісний ремонт генераторів без використання сучасного обладнання може виявитися згубним для цього дорогого вузла.

Простий приклад: щоб перевірити всі електроланцюзі генератора, необхідна спеціальна техніка, а в гаражних умовах реалізувати подібну задачу неможливо. Крім того, професійне обладнання дозволяє виявити відразу кілька дефектів, які ще не проявили себе. Комплексна діагностика генератора за допомогою сучасної техніки — це найкращий спосіб проконтролювати справність цього елемента і уникнути дорогого ремонту у майбутньому. Саме тому в майстерні «Самурай» представлено тільки якісне сервісне обладнання, яке дозволяє майстрам знаходити несправності і усувати їх в мінімальні терміни.

причини поломок

Про несправності генератора може інформувати контрольна лампа заряду АКБ. Саме некоректна робота акумулятора є «першим дзвіночком» для водія, який інформує про можливі проблеми з генератором.

Найбільш поширена проблема серед більшості автолюбителів — недостатньо щільне прилягання колекторних щіток через їх фізичного зносу або дефекту реле-регулятора. Також проблеми можуть бути пов’язані з обривом ременя генератора або з ослабленням його натягу.

Ще одна поширена, але не сама приємна, несправність — це перегоряння обмотки або замикання. Також в машинах з великим пробігом може з’являтися така проблема як знос підшипника вала ротора. Через це виникають механічні неполадки з генератором.

ремонт генераторів

Якщо вас цікавить кваліфікований ремонт генераторів в Сімферополі або Севастополі, тоді Дайте свою ваш автомобіль на одну зі станцій технічного обслуговування «Самураї». Тут ми проводимо ремонт бензинових генераторів і ремонт дизельних генераторів, розуміючи особливості кожного з них. У нашому розпорядженні — найсучасніше обладнання, яке дозволяє швидко виявляти причини несправності і усувати їх в мінімальні терміни. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, що гарантує довгий термін служби всіх елементів генератора після відновлення.

Не знаєте, кому довірити ремонт генераторів в Севастополі чи Сімферополі? Приїжджайте до нас, і ви переконаєтеся в тому, що ми справжні професіонали своєї справи.

На наших станціях працюють досвідчені майстри, які зроблять швидкий ремонт будь-якого вузла вашої іномарки. На сучасному обладнанні ми зробимо все якісно і оперативно, і ви вже через кілька годин заберете справний автомобіль.