Промивання паливної системи — автосервіс SAMURAI

Забруднення паливної системи — одна з популярних причин, через яку істотно збільшується витрата палива, а мотор починає функціонувати нестабільно. Кожен водій зобов’язаний своєчасно діагностувати забруднення паливної системи та усувати його на спеціалізованих станціях технічного обслуговування.

Паливна система складається з декількох елементів, і кожен з цих піддається підвищеним навантаженням при згорянні неякісного палива. Як відомо, в нашій країні важко знайти паливо без домішок. Не дивно, що діагностика і промивка паливної системи вважається такою затребуваною послугою. За рахунок того, що забруднюються фільтри внутрішня поверхня паливних магістралей, погіршується проходження палива безпосередньо в камеру згоряння двигуна, через що мотор починає працювати з перебоями і не на всю свою потужність.

Автовиробники рекомендують проводити чистку паливної системи кожні 20 тисяч км пробігу. На практиці лише поодинокі водії дотримуються цього правила. Ігнорують його і власники дизельних моторів, а саме промивання дизельної паливної система особливо важлива. Проблема в тому, що система уприскування в дизельних моторах надзвичайно чутлива до якість солярки.

Тому мережа станцій технічного обслуговування «Самурай» запрошують всіх власників автомобілів з дизельним двигуном, а також щасливих володарів бензинових моторів, на позапланову діагностику паливної системи. Періодична планова промивка паливної системи двигуна допоможе уникнути проблем, пов’язаних з надмірним витратою палива і неефективною роботою мотора.

Як зрозуміти, що потрібна чистка та промивка паливної системи?

Є ряд ознак, які говорять про те, що паливна система потребує промивки, а саме

  • Машина не заводиться. У цьому випадку навіть при спрацьовує стартер мотор не запускається.
  • Зростання «ненажерливості» двигуна. Як правило, зростання витрати палива супроводжується перебоями в роботі силового агрегату.
  • Падіння потужності силового агрегату. В Це відчувається, коли ви вдавлює педаль газу і не отримуєте очікуваного відгуку у вигляді динаміки.

Якщо ви зіткнулися хоча б з однією з перерахованих вище проблем — приїжджайте на СТО «Самурай» в Сімферополі або Севастополі, і ми зробимо комплексну промивку паливної системи вашого автомобіля. Зі свого боку ми гарантуємо оперативність і якість нашої роботи. Будьте впевнені — сервісний бокс ваш автомобіль покине повністю справним з ідеально функціонуючої паливною системою.