Ремонт і заправка кондиціонерів автомобіля-автосервіс SAMURAI

Підходити до обслуговування кондиціонера необхідно комплексно, так як цей тип обладнання — один з найбільш вразливих. Заправка кондиціонера авто передбачає обов’язкову його діагностику на наявність несправностей.

Фахівці, яким довірено заправка автокондиціонерів, повинні перевірити на працездатність всі ключові вузли. Діагностика кондиціонера перед безпосереднім заповненням потрібна для того, щоб переконатися в тому, що системі не зашкодить ця процедура.

Після того, як будуть усунуті всі поломки, в тому числі і ті, що пов’язані з компресором, в кондиціонер заливається високоякісний фреон. При несправному компресорі робити це протипоказано, так як на вузол будуть доводиться серйозні навантаження.

На щастя, майстри станцій технічного обслуговування «Самурай» мають весь необхідний інструмент для бистройі кваліфікованої діагностики та ремонту кондиціонерів.

Заправка і ремонт кондиціонера на СТО «Самурай»

Одним з переваг мережі станцій «Самурай» є те, що ми напряму співпрацюємо з постачальниками оригінальних комплектуючих. Якщо у вас в машині зламався кондиціонер — ви можете полагодити його у нас, будучи впевненими в тому, що майстри використовують якісні комплектуючі від офіційного виробника, які прослужать довгі роки без нарікань. Потрібна доступна заправка кондиціонера в Сімферополі або Севастополі? Тоді звертайтеся до нас.

Система кондиціювання потребує особливої ​​уваги і високої технічної підготовки персоналу в майстерні.

Кожен досвідчений фахівець знає, що ключове завдання діагностики кондиціонера автомобіля — це оцінка рівня фреону в системі. Навіть при бездоганною справності системи кондиціонування фреон під впливом температури або вібрації може поступово випаровується, і його доводиться додавати. Також заправка кондиціонера фреоном може виявити витоку, усунути які є можливість за допомогою спеціального обладнання.

Серед головних «ворогів» будь-якої системи кондиціонування автомобіля — вода. В процесі експлуатації автомобіля вода може потрапляти в систему, що негативно позначається на роботі кондиціонера і компресора зокрема. Збільшується навантаження на систему і кондиціонер приходить в непридатність. У цьому випадку йому знадобиться кваліфікована вакуумирование і дозаправка новим фреоном.

З усіма цими завданнями легко впораються фахівці нашого СТО, де здійснюється кваліфікована заправка кондиціонерів за ціною, яка вас приємно здивує. З огляду на спекотне літо в Криму, очевидно, що для багатьох водіїв підтримку системи кондиціонування в робочому стані вкрай важливо. Тому ми пропонуємо цю послугу в Сімферополі і Севастополі.