Ремонт двигунів — автосервіс SAMURAI

Мотор — це серце автомобіля, і коли мотор виходить з ладу, автомобіль стає повністю даремним. Саме тому потрібно приділяти особливу увагу силовому агрегату. Своєчасна діагностика і ремонт двигуна автомобіля є обов’язковою процедурою для всіх водіїв. Зрозуміло, нові автомобілі не потребують ремонту двигуна довгий час, особливо при щадному режимі експлуатації. Існують невдалі моделі, які потребують заміни основних вузлів двигуна набагато раніше, але в середньому проблеми починають виникати лише після проходження автомобілем 150 000 і більше кілометрів пробігу.

Капітальний ремонт двигуна, ціна якого, як правило, чимала, має на увазі комплексне відновлення або заміну основних вузлів. До капітального ремонту вдаються в першу чергу тоді, коли двигун втратив свої робочі характеристики і потребує комплексної заміни важливих деталей.

Навіщо довіряти ремонт професіоналам?

Якщо ви довірите капітальний ремонт двигуна в Криму майстрам СТО «Самурай» — результат буде приголомшливим. Мотор знайде свої початкові потужності параметри. У нашому розумінні комплексний ремонт — це відновлення всіх елементів двигуна з детальною переробкою окремих вузлів. Саме так ми здійснюємо ремонт дизельних двигунів і бензинових агрегатів — від початку і до переможного кінця.

Ремонт мотора — це складна процедура, що вимагає відповідного високотехнологічного обладнання. Перед майстром стоять досить складні завдання, такі як:

 • розбирання двигуна;
 • дефектовка вузлів;
 • очищення рухової установки.

Все це вимагає від майстра високого професіоналізму і наявності відповідного інструментарію.

Коли звертатися до майстра?

Ми не рекомендуємо чекати моменту, коли двигун повністю вийде з ладу і його подальша експлуатація без капітального ремонту буде неможлива. Набагато вигідніше періодично приїжджає на СТО «Самурай» для профілактичного ремонту двигуна і перевірки основних вузлів. Так ви зможете уникнути серйозних проблем, а будь-які неполадки, що виникають в процесі експлуатації мотора, будуть передбачувані, і ви зможете швидко усувати їх у міру виникнення.

Ремонт двигуна в Сімферополі і Севастополі

Ми спеціалізуємося на ремонті дизельних двигунів і бензинових двигунів, і легко впораємося з будь-яким завданням. Ремонт двигуна в Сімферополі або Севастополі ви можете зробити в сервісних боксах СТО «Самурай». Наші майстри використовують тільки оригінальні комплектуючі, які прослужать вам довгі роки. Тому, якщо помітили проблеми з мотором — звертайтеся до нас, і ми зробимо ремонт в мінімальні терміни за помірні.

Ремонт ходової частини — автосервіс SAMURAI

В процесі експлуатації автомобіля найжорсткішим випробуванням на міцність піддається ходова частина. Тому своєчасна планова діагностика ходової системи обов’язкове для всіх водіїв без винятку. Несправність вузла ходової може спровокувати аварійну ситуацію. Тому автосервіс «Самурай» рекомендують проходити своєчасну діагностику і ремонт ходової частини, щоб уникнути подібних інцидентів на дорозі.

Наші фахівці проведуть комплексний огляд ходової, використовуючи сучасне обладнання для діагностики. Вся процедура включає:

 • Діагностику переднього і заднього мостів;
 • Перевірку опорних конструкції, пружин і амортизаторів;
 • Діагностику рульового механізму і рейок;
 • Перевірку підшипників маточин;
 • Контроль стану сайлентблоков;
 • Перевірку гальмівної системи;
 • Контроль зносу колодок;
 • Перевірку герметичності шлангів.

Ремонт ходової частини авто на СТО «Самурай»

За результатами діагностики вам надається детальний лист перевірки, в якому зазначаються рекомендації по ремонту, а також список комплектуючих, які потрібно замінити. Після ознайомлення з листом перевірки майстер підбирає запасні частини і проводить калькуляцію діагностики і ремонту ходової частини. Тут можете бути спокійні — СТО «Самурай» в Сімферополі і Севастополі працюють за стандартними тарифами. При цьому ми поставляємо оригінальні комплектуючі з мінімальною націнкою, що робить ремонт у нас ще вигідніше.

Ремонт ходової частини автомобіля здійснюється відповідно до технологічних вимог автовиробника. В роботі використовується сучасне обладнання, яке гарантуватиме високу якість ремонту. Що вже говорити про високий професіоналізм наших майстрів, які за роки напрацювали собі позитивну репутацію.

Якість і доступність

Якщо вас цікавить якісний і грамотний ремонт ходової частини автомобіля — наші сервісні бокси відкриті для вас в будь-який час. Наші фахівці в оперативному режимі діагностують все несправності ходової системи. Маючи величезний досвід за плечима, вони швидко підберуть запчастини і зроблять заміну в мінімальні терміни. Використовуючи сучасне обладнання, фахівці можуть виявити несправності, які ще не дали про себе знати. Такий підхід до діагностики та обслуговування автомобіля повністю виключає позаштатні ситуації на дорозі.

Відвідайте СТО «Самурай» в Сімферополі або Севастополі, щоб перевірити ходову систему і впевнено почувати себе на дорозі.

Сход розвал — автосервіс SAMURAI

Для якісної настройки ходової системи автомобіля дуже важлива і потрібна регулювання розвал-сходження коліс. Від положення коліс залежать найважливіші ходові параметри автомобіля. Сход-розвал — це проста, але необхідна процедура, яка дозволяє налаштувати необхідний кут нахилу колеса щодо осей.

Що ж являє собою кожен з двох параметрів? Кут сходження — фактор, який визначає інтенсивність зносу гуми. Практика показує — сходження в 5 мм достатньо для того, щоб шина зношувалися в десятки разів швидше, ніж при допустимій нормі кута сходження. Що стосується кута розвалу, то цей параметр відповідає за керованість автомобіля. Час від часу власнику авто необхідно робити розвал-сходження, особливо при зміні гуми.

Сход-розвал автомобіля

Невисока якість доріг змушує проводити регулювання розвалу-сходження кожні 20-30 тисяч км. При цьому в деяких автомобілях спостерігається підвищена витривалість якості доріг, але навіть їм показана планова регулювання положення коліс. Також процедура обов’язкова в наступних випадках:

 • По-перше, при будь-якому ремонті ходової системи або системи рульового управління необхідно відрегулювати розвал-сходження.
 • По-друге, це необхідно робити при заміні шин. На багатьох станціях послуги розвал-сходження включені у вартість «перевзування».
 • По-третє, регулювання розвалу сходження обов’язкове при коригуванні кліренсу.

Як визначити, що потрібна регулювання?

Ось основні ознаки того, що потрібна зробити розвал-сходження:

 • Шини нерівномірно зношуються;
 • Відчуття надмірної легкості / жорсткості при повороті керма;
 • Відсутність самоповороту керма після проходження повороту;
 • Надмірна витрата палива;
 • Нездатність авто тримати пряму траєкторію.

Якщо Ви помітили одну з цих проблем — звертайтеся в автосервіс «Самурай» в Севастополі чи Сімферополі. Ми відрегулюємо колеса, і ви будете впевнено почувати себе при проходженні крутих віражів. Наші бокси оснащені сучасними стендами розвалу-сходження, а на станціях працюють досвідчені майстри, які оперативно виконує поставлене завдання.

Нам ви можете довірити будь-який автомобіль, будь то спортивне купе або позашляховик, сімейний мінівен або електрокар.

Наші фахівці здійснюють розвал-сходження автомобіля в Сімферополі і Севастополі максимально оперативно — ви зможете забрати свій автомобіль вже через годину. На СТО «Самурай» послуги розвал-сходження здійснюються за єдиним тарифом незалежно від марки автомобіля.

Скільки коштує розвал-сходження?

Активних і прагматичних клієнтів цікавить, скільки коштує розвал-сходження. У ціноутворенні ми практикуємо абсолютну рівність для всіх клієнтів. Розвал-сходження коштує однаково для всіх клієнтів незалежно від марки автомобіля. Ми утримуємо ціни на мінімальному рівні, щоб у кожного була можливість своєчасно загнати автомобіль в наш сервісний бокс і відрегулювати розвал-сходження. Звертаючись до фахівців СТО «Самурай» в Сімферополі або Севастополі, ви можете бути впевнені — процедура настройки не займе багато часу. Ми гарантуємо гнучку систему знижок для постійних клієнтів, щоб ви могли обслуговувати автомобіль на перевірених станціях без обмежень.

Ремонт і заправка кондиціонерів автомобіля-автосервіс SAMURAI

Підходити до обслуговування кондиціонера необхідно комплексно, так як цей тип обладнання — один з найбільш вразливих. Заправка кондиціонера авто передбачає обов’язкову його діагностику на наявність несправностей.

Фахівці, яким довірено заправка автокондиціонерів, повинні перевірити на працездатність всі ключові вузли. Діагностика кондиціонера перед безпосереднім заповненням потрібна для того, щоб переконатися в тому, що системі не зашкодить ця процедура.

Після того, як будуть усунуті всі поломки, в тому числі і ті, що пов’язані з компресором, в кондиціонер заливається високоякісний фреон. При несправному компресорі робити це протипоказано, так як на вузол будуть доводиться серйозні навантаження.

На щастя, майстри станцій технічного обслуговування «Самурай» мають весь необхідний інструмент для бистройі кваліфікованої діагностики та ремонту кондиціонерів.

Заправка і ремонт кондиціонера на СТО «Самурай»

Одним з переваг мережі станцій «Самурай» є те, що ми напряму співпрацюємо з постачальниками оригінальних комплектуючих. Якщо у вас в машині зламався кондиціонер — ви можете полагодити його у нас, будучи впевненими в тому, що майстри використовують якісні комплектуючі від офіційного виробника, які прослужать довгі роки без нарікань. Потрібна доступна заправка кондиціонера в Сімферополі або Севастополі? Тоді звертайтеся до нас.

Система кондиціювання потребує особливої ​​уваги і високої технічної підготовки персоналу в майстерні.

Кожен досвідчений фахівець знає, що ключове завдання діагностики кондиціонера автомобіля — це оцінка рівня фреону в системі. Навіть при бездоганною справності системи кондиціонування фреон під впливом температури або вібрації може поступово випаровується, і його доводиться додавати. Також заправка кондиціонера фреоном може виявити витоку, усунути які є можливість за допомогою спеціального обладнання.

Серед головних «ворогів» будь-якої системи кондиціонування автомобіля — вода. В процесі експлуатації автомобіля вода може потрапляти в систему, що негативно позначається на роботі кондиціонера і компресора зокрема. Збільшується навантаження на систему і кондиціонер приходить в непридатність. У цьому випадку йому знадобиться кваліфікована вакуумирование і дозаправка новим фреоном.

З усіма цими завданнями легко впораються фахівці нашого СТО, де здійснюється кваліфікована заправка кондиціонерів за ціною, яка вас приємно здивує. З огляду на спекотне літо в Криму, очевидно, що для багатьох водіїв підтримку системи кондиціонування в робочому стані вкрай важливо. Тому ми пропонуємо цю послугу в Сімферополі і Севастополі.

Ремонт електрообладнання — автосервіс SAMURAI

Будь-який автомобіль, навіть найнадійніший і новий час від часу потребує ремонту. Зазвичай поломка автомобіля відбувається в самий невідповідний момент, і призводить в повне замішання його власника. Наші майстри радять у разі непередбаченої поломки, не брати самостійно ніяких заходів.

Сучасний автомобіль має масу різних вузлів, деталей і проводів. Все це приводиться в дію електричною системою автомобіля. Тільки досвідчений майстер може розібратися з пристроєм електрообладнання автомобіля. Якщо власник автомобіля, не маючи достатнього досвіду, починає самостійно його ремонтувати, це може привести до плачевних результатів.

Досвідчені автоелектрики нашої автомайстерні, мають необхідну освіту, яке дозволяє їм проводити ремонт будь-якого ступеня складності для автомобілів будь-яких марок. Сучасне діагностичне обладнання, яке є в розпорядженні наших фахівців, дозволяє встановити причину поломки автомобіля. Тільки після ретельно проведеної діагностики, наші автоелектрики приступають до ремонту.

Довіривши роботи по ремонту транспортного засобу справжнім майстрам, ви можете бути впевнені в тому, що автомобіль після ремонту отримає відмінний технічний стан.

Ремонт генераторів — автосервіс SAMURAI

Ремонт генератора авто — досить складне завдання, яку не рекомендується доручати низькокваліфікованим фахівцям. Практика показує, що недобросовісний ремонт генераторів без використання сучасного обладнання може виявитися згубним для цього дорогого вузла.

Простий приклад: щоб перевірити всі електроланцюзі генератора, необхідна спеціальна техніка, а в гаражних умовах реалізувати подібну задачу неможливо. Крім того, професійне обладнання дозволяє виявити відразу кілька дефектів, які ще не проявили себе. Комплексна діагностика генератора за допомогою сучасної техніки — це найкращий спосіб проконтролювати справність цього елемента і уникнути дорогого ремонту у майбутньому. Саме тому в майстерні «Самурай» представлено тільки якісне сервісне обладнання, яке дозволяє майстрам знаходити несправності і усувати їх в мінімальні терміни.

причини поломок

Про несправності генератора може інформувати контрольна лампа заряду АКБ. Саме некоректна робота акумулятора є «першим дзвіночком» для водія, який інформує про можливі проблеми з генератором.

Найбільш поширена проблема серед більшості автолюбителів — недостатньо щільне прилягання колекторних щіток через їх фізичного зносу або дефекту реле-регулятора. Також проблеми можуть бути пов’язані з обривом ременя генератора або з ослабленням його натягу.

Ще одна поширена, але не сама приємна, несправність — це перегоряння обмотки або замикання. Також в машинах з великим пробігом може з’являтися така проблема як знос підшипника вала ротора. Через це виникають механічні неполадки з генератором.

ремонт генераторів

Якщо вас цікавить кваліфікований ремонт генераторів в Сімферополі або Севастополі, тоді Дайте свою ваш автомобіль на одну зі станцій технічного обслуговування «Самураї». Тут ми проводимо ремонт бензинових генераторів і ремонт дизельних генераторів, розуміючи особливості кожного з них. У нашому розпорядженні — найсучасніше обладнання, яке дозволяє швидко виявляти причини несправності і усувати їх в мінімальні терміни. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі, що гарантує довгий термін служби всіх елементів генератора після відновлення.

Не знаєте, кому довірити ремонт генераторів в Севастополі чи Сімферополі? Приїжджайте до нас, і ви переконаєтеся в тому, що ми справжні професіонали своєї справи.

На наших станціях працюють досвідчені майстри, які зроблять швидкий ремонт будь-якого вузла вашої іномарки. На сучасному обладнанні ми зробимо все якісно і оперативно, і ви вже через кілька годин заберете справний автомобіль.

Промивання паливної системи — автосервіс SAMURAI

Забруднення паливної системи — одна з популярних причин, через яку істотно збільшується витрата палива, а мотор починає функціонувати нестабільно. Кожен водій зобов’язаний своєчасно діагностувати забруднення паливної системи та усувати його на спеціалізованих станціях технічного обслуговування.

Паливна система складається з декількох елементів, і кожен з цих піддається підвищеним навантаженням при згорянні неякісного палива. Як відомо, в нашій країні важко знайти паливо без домішок. Не дивно, що діагностика і промивка паливної системи вважається такою затребуваною послугою. За рахунок того, що забруднюються фільтри внутрішня поверхня паливних магістралей, погіршується проходження палива безпосередньо в камеру згоряння двигуна, через що мотор починає працювати з перебоями і не на всю свою потужність.

Автовиробники рекомендують проводити чистку паливної системи кожні 20 тисяч км пробігу. На практиці лише поодинокі водії дотримуються цього правила. Ігнорують його і власники дизельних моторів, а саме промивання дизельної паливної система особливо важлива. Проблема в тому, що система уприскування в дизельних моторах надзвичайно чутлива до якість солярки.

Тому мережа станцій технічного обслуговування «Самурай» запрошують всіх власників автомобілів з дизельним двигуном, а також щасливих володарів бензинових моторів, на позапланову діагностику паливної системи. Періодична планова промивка паливної системи двигуна допоможе уникнути проблем, пов’язаних з надмірним витратою палива і неефективною роботою мотора.

Як зрозуміти, що потрібна чистка та промивка паливної системи?

Є ряд ознак, які говорять про те, що паливна система потребує промивки, а саме

 • Машина не заводиться. У цьому випадку навіть при спрацьовує стартер мотор не запускається.
 • Зростання «ненажерливості» двигуна. Як правило, зростання витрати палива супроводжується перебоями в роботі силового агрегату.
 • Падіння потужності силового агрегату. В Це відчувається, коли ви вдавлює педаль газу і не отримуєте очікуваного відгуку у вигляді динаміки.

Якщо ви зіткнулися хоча б з однією з перерахованих вище проблем — приїжджайте на СТО «Самурай» в Сімферополі або Севастополі, і ми зробимо комплексну промивку паливної системи вашого автомобіля. Зі свого боку ми гарантуємо оперативність і якість нашої роботи. Будьте впевнені — сервісний бокс ваш автомобіль покине повністю справним з ідеально функціонуючої паливною системою.

Комп’ютерна діагностика автомобіля — автосервіс SAMURAI

Для максимально безпечної експлуатації новий автомобіль обслуговується за допомогою планового технічного огляду, який виявляє будь-які неполадки в роботі машини. Як правило, візуального огляду основних вузлів — цілком достатня діагностика автомобіля. Якщо ж мова йде про транспортний засіб, за плечима якого не один десяток тисяч пройдених кілометрів, то йому, швидше за все, буде потрібно більш детальний огляд. У цьому сенсі комплексна комп’ютерна діагностика автомобіля стане універсальним інструментом, який допоможе визначити дефекти двигуна, ходової системи, трансмісії та інших важливих вузлів. Своєчасна діагностика дозволяє заощадити чималі гроші на ремонті і обслуговуванні, тому ігнорувати необхідність цієї послуги не варто.

Комплексна діагностика включає перевірку таких вузлів як:

 • електрика
 • Гальмівна система
 • Ходова система
 • Вихлопна система
 • двигун
 • Коробка передач

Якщо ви переконані, що бортовий комп’ютер вашого автомобіля покаже несправність в цих вузлах, то це не так. Для точної діагностики потрібно професійне обладнання, яке здатне зчитувати всю інформацію про неполадки і стан автомобіля.

Комп’ютерна діагностика автомобіля

Станція технічного обслуговування «Самурай» пропонує свої послуги в Севастополі і Сімферополі. Наші бокси обладнані сучасною технікою, яка адаптована для автомобілів японських і інших марок.

Наші фахівці досліджують все вашої машини, оцінять стан кожного з них, дадуть комплексний висновок і проведуть необхідний ремонт. Тільки у нас комп’ютерна діагностика автомобіля в Севастополі і Сімферополі пропонується разом з рекомендаціями досвідчених фахівців з обслуговування авто.

Наші майстри добре знайомі зі специфікою самих різних автомобілів і знають їх слабкі місця. Тому, звертаючись до нас за послугою комп’ютерної діагностики автомобіля в Севастополі чи Сімферополі, ви можете бути впевнені в тому, що ми не тільки виявимо несправності, але і усунемо їх на високому професіоналом рівні, залучаючи до роботи наших кращих майстрів.

Ви можете бути впевнені в тому, що з боксу ви заберете машину в повній справності.

У нас можна провести і замовити як комплексну діагностику автомобіля, так і вибіркову діагностику окремих вузлів. Вас приємно порадують доступні тарифи. Детальніше про етапи діагностики ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашими менеджерами по телефону зручного вам сервісу або через форму «онлайн».